Pojištění jako součást dnešního stylu životní stability

Vlivy úplně všech faktorů na náš život nelze ani předvídat ani jim zabránit - před některými se ochránit můžeme - jiné můžeme zčásti eliminovat nebo udělat jejich působení  přijatelnějším.


 

Proces pojištění je na straně druhé obchod - vzájemná výměna možností. Je žádaný a užitečný, proto je nabídek přetlak.


 

Používejte zdravý rozum, nepodléhejte zdánlivě "výhodným" nabídkám a pojišťujte to co opravdu potřebujete a na cenu,která opravdu něco řeší. 


 

Zvolili jsme pojišťovnu, která pojistí cokoli, za cenu více než konkurenceschopnou a která také platí, když je to třeba.


UNIQA pojišťovna

UNIQA pojišťovna byla založena v roce 1993. UNIQA pojišťovna je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy.

Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA (do roku 2001 předchůdkyni Česko-rakouská pojišťovně) pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči.

Od počátku existence využívá UNIQA stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.

Společnost OLIVEGARDEN s.r.o. poskytuje široké finanční poradenství a k němu náleží důležitá oblast pojištění a ošetření rizik z hlediska financí. Moderní pojišťovnictví vyžaduje citlivý a seriózní přístup ke klientovi, otevřené jednání v jeho zájmu a nakládaní s jeho penězi tak, aby se klient cítil bezpečný a informovaný s pocitem, že udělal dobrý a rozumný obchod. Takovým způsobem se snažíme dnes působit v oblasti poskytování pojištění. Bavíme se s lidmi tak, aby pojišťovali opravdu to co by měli, za dobrou cenu a aby to fungovalo když se opravdu něco stane. Nabízíme pojištění majetku, vozidel, zdraví,života, odpovědnosti a dalšího doplňkového pojištění i těch,které plynou ze zákona. 

Uzavřeme takový druh pojištění, který pro klienta "má smysl" a řeší mu rozumně a racionálně jeho situaci. Jsme ochotni nezávazně konzultovat, poradit a posoudit. Pojištění malé domácmosti či nemovitosti provedeme se stejnou vážností jako ošetření podnikatelských rizik velké firmy, uzavření povinného ručení malého auta stejně jako firemní flotily vozidel.    

Jako partnera z pojišťovacího trhu jsme zvolili jednu z významných mezinárodních pojišťoven, působící dlouhodobě i v České republice – pojišťovnu UNIQA. UNIQA byla založena v roce 1993, je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. UNIQA pojišťovna využívá stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.

Naše společnost OLIVEGARDEN s.r.o. zprostředkuje všechny druhy pojištění, které na českém trhu tato pojišťovna nabízí. Chceme i v oblasti pojištění pracovat podle motta: "Partnerstvím k hodnotám a stabilitě".

Kontaktujte nás

+420 736 201 199

olivegard@email.cz

Zeptejte se

Jméno
Email
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devatenáct 

Novinky